NK Vinica u ovom kolu ponovno uspješna

Borbenom i prije svega požrtvovnom igrom Viničanci su se iskupili za prošlonedjeljni kiks protiv Omladinaca. Na mokrom i vodom natopljenom terenu u Tuhovcu obje ekipe odigrale su žustro, a na momente i grubo, no vrlo dobar sudac Dragutin Vodopija na vrijeme je podijelio nekoliko žutih kartona i suvereno utakmicu priveo kraju.

Nakon velike pogreške u naše obrane  domaći su već u 45. sekundi prvog poluvremena poveli  s 1:0. Nakon takvog šoka, bilo se teško vratiti u utakmicu pogotovo što su nogometaši Poleta s lakoćom dolazili u sasvim izgledne prilike za gol, no nešto svojim neumijećem a nešto i vrlo dobrim intervencijama našeg golmana Pepića naša se mreža u prvom poluvremenu zatresla samo jednom. Ukupno, mi smo u prvom poluvremenu ipak bila aktivnija momčad, no nismo uspijeli iskoristi dvije vrlo obečavajuće prigode.

Nakon odmora naši su krenuli znatno odlučnije te je pitanje izjednačujućeg pogotka visilo u zraku. U 51. minuti Mario Hrnčić je nakon izvrsnog ubačaja Marija Ladike izjednačio na 1:1. Kuriozitet je što je Hrnčić upravo ušao u igru nakon prekršaja nad Bosak Alenom.  Slavlje se još nije  utišalo a Alen Bosak je postigao vodeći pogodak za 2:1. Svojim drugim pogotkom u 72. minuti Alen Bosak odlučio je pobjednika, dok je Zoran Mikac u 81. minuti zapečatio sudbinu domaćeg Poleta. Ova vrijedna pobjeda mogla je biti i uvjerljivija da su naši nogometaši bili malo prisebniji u samoj završnici utakmice.

Slijedeći, novi drugoligaški ispit Viničanci imaju u nedjelju 7. studenog u 14:00 sati protiv trećeplasiranog Beretinca.

Juniori su odigrali neodlučeno 0:0, te su i dalje vodeći u konkurencij Juniora.

Igor Krajcer, 31.10.2004, 20:49 | Broj pogleda: 1606 | Komentari: 0 | Dodaj komentar